Luxusné matrace pre kamióny

Prečo sme sa rozhodli ponúknuť relax a odpočinok?

 Je všeobecne známe, že vo svete dopravných firiem sa kupujú zánovné, zopár ročné vozidlá. To je aj v poriadku, pretože sa dajú ešte využiť na státisíce km.

Je tu len jeden háčik. 4-5 ročné auto slúži dokonale, ale matrace sú tiež dokonale preležané, prepotené, stratili tvar, môžu byť poškodené, prípadne môžu obsahovať roztoče a sú nehygienické. Toto všetko potom spôsobuje, že ste neodpočinutý pred jazdou.

Preto sme sa rozhodli osloviť Slovenského výrobcu ortopedických matracov svetovej kvality.  Takto podporíme Slovenskú firmu a pomôžeme aj šoférom mať čistý a nový matrac. Budete odpočinutý a aj jazda bude bezpečnejšia.

Žiadny šofér nerád preberá po niekom matrace už v opísanom stave. Vnútro matracov sa vydezinfikovať tiež nedá.

Vymyslelo sa riešenie povrchovej látky. Konečne je a aj bude na trhu taký matrac, kde si povrchové pevné čalúnenie odstránite jednoducho, pomocou zipsu.

V ponuke sú na všetky typy kabín, pre všetky značky nákladných áut. Sú vyrobené tak, aby boli adekvátne k originálom tvarom a s minimálne takou kvalitou. Rozdiel je iba v tom, že našej výroby sú za polovičnú cenu a majú odnímateľné čalúnenie, aby sa dali vyprať podľa potreby. Základné modely máme skladom ihneď a ostatná zákazková výroba trvá zhruba do 6 týždňov.

Tešíme sa, že aspoň takouto formou Vám môžeme dopriať pohodu a relax.